«BGPC'PROD-ECO» ltd. Production company lumber, biofuels, firewood.

Розпочинається міжнародний аудит лісів Львівщини
На підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства з 11.04.2011 року по 22.04. 2011 року незалежною аудиторською компанією «SGS QULIFOR» проводиться  основний сертифікацій аудит. Аудит проводиться з метою підтвердження рівня ведення лісового господарства принципам та критеріям FSC (Лісової наглядової ради) та отримання лісового сертифікату.

На протязі 2005-2010 років у лісогосподарських підприємствах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства компанією «СЖС» проводився основний сертифікаційний та наглядові аудити відповідності стану ведення лісового господарства та дотримання вимог та критеріїв FSC. Вимоги стандарту FSC  дають оцінку дотримання підприємством (організацією) екологічних, соціальних та економічних вимог при здійсненні господарської діяльності, забезпечення невиснажливого та відповідального лісокористування.

Проведення сертифікації лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ беззаперечно дало вагомий позитив у їх діяльності, а саме:

- зросла екологічна свідомість та покращилась практика ведення лісового господарства і лісозаготівель;

- формування привабливого для споживачів іміджу підприємства;

- отримання від незалежної міжнародної організації підтвердження високого рівня ведення лісового господарства;

- вдосконалення рівня економічних, екологічних та соціальних стандартів лісового господарства до європейського рівня;

- конкурентні переваги – довготермінове партнерство з покупцями сертифікованої лісопродукції за кордоном;

- доступ до нових ринків збуту, зокрема країн ЄС, що висувають високі екологічні вимоги до лісопродукції.

Просимо зацікавлені сторони (громадські, наукові, екологічні організації, тощо) надати свої зауваження і пропозиції щодо діяльності Львівського ОУЛМГ. Інформацію надсилати на наступні електронні адреси обласного управління: lvivlis@utel.net.ua, loulmg@ukr.net, forest_lvivlis@ukr.net.

 

Державне агенство лісових ресурсівСоздан 14 апр 2011Рейтинг Деревообработка Каталог предприятий