«BGPC'PROD-ECO» ltd. Production company lumber, biofuels, firewood.

У Сімферопольському районі посаджено 2 гектари нового лісу
У рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках!» Представники Міністерства охорони здоров'я Криму, Республіканського комітету АРК з лісового і мисливського господарства, учні шкільного лісництва, студенти і школярі посадили в Сімферопольському районі новий ліс.

У районі села Строганівка на території лісопаркового лісництва ДП «Сімферопольське лісомисливське господарство» було посаджено саджанці сосни кримської. Площа нового лісу склала близько двох гектарів.

Міністр охорони здоров'я Криму Ігор Шпак, який брав участь в акції, висловив бажання провести заходи з озеленення територій біля кримських лікарень.

За словами голови Республіканського комітету автономії з лісового і мисливського господарства Ігоря Кацая, найближчим часом навколо Сімферополя буде висаджено саджанців сосни кримської та інших листяних дерев на площі ще 8 га. Всього ж на території автономії з 21 березня по 21 квітня 2011 року в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках!» Планується створити нові лісозахисні насадження загальною площею 155 га. Заходи будуть проведені в Білогірському, Джанкойському, Роздольненському, Сімферопольському та Старокримському лісових господарствах.

Як зазначили в Рескомлісу Криму, з метою просування ефективного управління і збереження лісових ресурсів Асамблея ООН оголосила 2011 рік Міжнародним роком лісів.

 

kmu.gov.uaСоздан 04 апр 2011Рейтинг Деревообработка Каталог предприятий