«BGPC'PROD-ECO» ltd. Production company lumber, biofuels, firewood.

 

У 2011 році буде здійснено державний облік лісів України, який не проводився з 1996 року
 

 

 

Державне агентство лісових ресурсів України спільно з Українським державним проектним лісовпорядним виробничим об’єднанням розробили та затвердили Концептуальну програму розвитку лісовпорядкування на період до 2015 роки.

Зміст зазначеної програми полягає в проведенні національної інвентаризації лісів та запровадженні в лісовпорядкуванні і лісовому господарстві сучасних географічних інформаційних технологій (ГІС-технологій). Мова йде про супутникове спостереження, прилади дистанційного зондування Землі та топографічні карти, які допоможуть в проведенні моніторингу стану лісів, запобіганні незаконних рубок та контролі за впровадженням проектів організації і розвитку лісового господарства в цілому.

За словами Голови Держлісагентства Віктора Сівця, в 2011 році передбачено здійснення Державного обліку лісів України, який не проводився з 1996 року.

«Одним з пріоритетних напрямків роботи для державного агентства лісових ресурсів України є розвиток сучасних ГІС-технологій в лісовпорядкуванні, які допоможуть нам забезпечувати збільшення площі лісів шляхом виконання робіт з лісорозведення» - зазначив Віктор Сівець.

«Крім того, застосування ГІС-технологій буде сприяти переходу до проведення базового лісовпорядкування за адміністративно – територіальним принципом, тобто одночасно всіх земель лісового фонду на території адміністративної області. Це дасть можливість в один рік отримувати повну та узгоджену інформацію про стан лісового фонду усіх лісокористувачів області» - наголосив Віктор Сівець.

 

 

Автор: Прес-служба Державного агентства лісових ресурсів
Источник: Урядовий портал, 30.03.2011Создан 31 мар 2011 
Рейтинг Деревообработка Каталог предприятий