«BGPC'PROD-ECO» ltd. Production company lumber, biofuels, firewood.

Зашумить акацієвий ліс
 

 

Нарешті, дочекалися! Довгоочікувана весна постукала у двері, бо садити ліс в пустелі – справа нелегка. Тут головне – не гаяти час. В минулі роки ми починали посадку саджанців в так звані «лютневі вікна», закінчували її 20 березня. А цього року через промерзлий грунт ніяк не могли розпочати роботу, хоча вся техніка знаходилася на лінійці готовності.
План посадки на нинішній рік по підприємству становить 365 га, найбільші площі у Кардашинському лісництві – 145,9 га. Тому не дивно, що саме лісничий з 30-річним стажем роботи Коханєвич М.М. першим розпочав це священне дійство. Трактористи Кияшко Олександр, Кобрі Леонід, Борисов Сергій, мов справжні капітани, вивели свої садильні агрегати на лісокультурні площі.
Цього дня ніхто не знаходився осторонь: працівники лісової охорони, бухгалтер лісництва, водії знайшли собі роботу до душі. Хто викопував сіянці акації білої (до речі, вирощені у власному розсаднику), хто обмокував для кращої приживлюваності корені в поживну бовтанку, хто підносив посадковий матеріал до агрегатів. А вже саджальники кожну акаціїнку опускали у грунт.
Перед початком роботи отець Георгій з храму села Велика Карда- шинка благословив лісівників у їх нелегкій, але благородній справі.
Маємо надію, що через деякий час на великому згарищі зашумить молодий акацієвий ліс.

 

 

 


Автор: Н.Фемич, інженер лісових культур ДП «Голопристанське ЛМГ»

Источник: Херсонське ОУЛМГ, 29.03.11 р.Создан 31 мар 2011Рейтинг Деревообработка Каталог предприятий