«BGPC'PROD-ECO» ltd. Production company lumber, biofuels, firewood.

Чопські митники вилучили понад 150 кубічних метрів деревини
 

Днями на залізничну станцію Чоп прибули три напіввагони, в яких, згідно поданих до митного оформлення документів, переміщувалася «деревина у вигляді колод для паливних потреб, порода - бук» загальним об’ємом понад 150 кубічних метрів. Даний вантаж відправлявся за кордон одним з українських лісових господарств на адресу австрійської фірми.

При проведенні митного огляду вантажу у митників виникли сумніви щодо правильності класифікації деревини згідно з УКТ ЗЕД.

У ході перевірки, в тому числі із залученням фахівців Закарпатської торгово-промислової палати, було з’ясовано, що даний товар слід віднести до категорії деревини для технологічних потреб, а не паливної.

Згідно положень законодавчих актів України відповідальність за правильність та повноту декларування товарів, переміщуваних через кордон, покладається на декларанта. Тому, за ознаками статті 340 Митного кодексу, відносно декларанта одного з ТЗВ запроваджено адміністративну справу, а деревина вартістю майже 51 тисячу гривень – вилучена на склад митниці до  рішення суду.

Про це повідомили у прес-службі Чопської митниці.

 

 Создан 30 мар 2011Рейтинг Деревообработка Каталог предприятий