«BGPC'PROD-ECO» ltd. Production company lumber, biofuels, firewood.

За незаконну порубку дерев передбачена кримінальна відповідальність
 

 

 

Цього тижня у Рожнятівському районі Івано-Франківської області у лісовому масиві поблизу села Лоп’янка дільничний інспектор міліції спільно з працівниками лісової охорони Грабівського лісництва затримали 5 лісорубів-самозванців, які без дозволу і з корисливих мотивів зрубували ялиці.

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Івано-Франківській області на місці незаконної порубки було встановлено, що дані громадяни причетні до вирубки шести дерев. Зараз вирішується питання про притягнення цих осіб до відповідальності і відшкодування збитків, завданих лісництву.

Так само на місці скоєння протиправних дій у лісі на території Гузіївського лісництва, що у Долинському районі, мобільна група у складі дільничного інспектора міліції та працівників агролісгоспу затримала трьох мешканців села Міжріччя, які незаконно зрубували дубові дерева.

Варто зауважити, що за незаконну порубку дерев передбачається кримінальна відповідальність, у тому числі пов’язана з позбавленням волі. Але найчастіше до правопорушників застосовуються досить відчутні штрафні санкції, а незаконно добута деревина підлягає конфіскації.

 

http://paralleli.if.ua/

Інформаційний портал деревообробної галузі 

 Создан 30 мар 2011Рейтинг Деревообработка Каталог предприятий